Działanie Surfbarr'ów

Jak działają Surfbarry?


Surfbary to programy wyświetlanące w małym okienku na naszym ekranie reklamy. Za wyświetlanie reklamy przez określony czas są dodawane punkty, które póżniej na stronie probramu są wymianiane na pieniądze. Szczegóły:

PROGRAM SURFUJĄCY - Aby móc oglądać reklamy i zarabiać, użytkownik musi pobrać program zamieszczony na stronie reklamodawcy. Po zainstalowaniu go i wypełnieniu danych potrzebnych do działania, ustawiany okienko tak, aby jak najmniej nam przeszkadzało i już można zacząć wyświetlać reklamy. Administratorzy stron będą chcieli sprawdzać czy na pewno oglądamy reklamy, więc w oknie Surfbarra będą co jakiś czas pojawiać się kody, które należy przepisać, aby dalej wyświetlały się reklamy.

CZAS WYŚWIETLANIA REKLAM - Jest on ściśle uzależniony od założeń administratora strony. Każda z reklam wyświetla się przez taki sam czas, a po jego minięciu otrzymujemy 1pkt. Punkty dodawane są do naszego konta z kilkuminutowym opóżnieniem.

SYSTEM POLOCONYCH - W tego typu serwisach również występują systemy poleconych. Za punkty, które otrzyma nasz ref, my otrzymamy premie ustaną odgórnie (najczęściej jest to 100% lub 50% zarobków poleconego).

PŁATNE KLIKI - Kolejnym czynnikiem pozwalającym nam zwiększyć dorobek swojego konta, są płatne reklamy, które odwiedzamy po zalogowaniu się na stronie. Działają one na zasadzie PTC, a po obejrzeniu ich przez określony czas, do konta dopisywane nam są dodatkowe punkty.

DZIENNY ZAROBEK - Na Twój dzienny zarobek składa się wiele czynników. Są to m. in.: czas przez jaki włączony mieliśmy Surfbarr, ilość platnych reklam w serwisie i ilość poleconych. Największy wpływ na zarobek ma właśnie ilość naszych aktywnych poleconych.

POZIOM KONTA - Często wysokość naszych zarobków zależy również od poziomu konta osiągniętego zapup kotów na stronie. Ilość kodów na określony poziom będzie podawana w każdym opisie programu.

JACKPOT - Zdobyte punkty możemy pomnożyć (lub stracić) w grach hazardowych. To co stracimy przechodzi do puli całkowitej, a jeśli uda nam się ją wygrać to można się wzbogacić nawet o kilkaset złotych!

WYPŁATY - Swoje zarobki możesz oczywiście wypłacić, ale dopiero po osiągnięciu minimalnej kwoty (każda jest podana na stronie i będę ją również dodawał w opisach). Jest ona zróżnicowana w zależności od serwisu. Wypłaty dokonywane są na konta
AlertPay oraz PayPal.

Jeśli jeszcze jakiś czynnik nie został opisany, albo dalej czegoś nie rozumiesz to skontaktuj się ze mną! Napisz maila na prizee.pack@wp.pl i podaj akcje na stronie, której nie rozumiesz. Objaśnię Ci ją dokładnie w ciągu 24h i opiszę ją później jeszcze raz na stronie. Taki przywilej można spotkać tylko na niektórych stronach PTC, a więc skorzystaj z okazji i pytaj - na pewno dostaniesz odpowiedź!

  © portfelnamax
  Wszelkie prawa zastrzeżone
Designed by slavkoo  
Linki