Działanie stron PTC

Jak działają strony PTC?


Strony PTC są finansowane z zamieszczanych na nich reklam, kupowania kont premium itp. Każdy ich użytkownik może na nich zarobić dużo pieniędzy poświęcając trochę swojego czasu. A więc do rzeczy!

KLIKI - Na stronach zarabia się poprzez tzw. "Kliki". Każdy klik to odwiedzenie reklamowanego bannera lub linka zamieszczonego w odpowiednim dziale na stronie (z reguły zatytuowanym Surf Ads). Strony uruchamiają się prawie zawsze w nowym oknie (nieliczne w postaci lightboxa). Po załadowaniu takich reklam włączy nam się zegar, który odmierza czas potrzebny do zaliczenia reklamy. Jeśli dobiegnie do zera i pokaże nam się charaktetystyczna "fajka" to znaczy że pieniędze zostały dodane do naszego konta:)

REF. KLIK - Oczywiście zarabiać można nie tylko przez swoje kliki. Od tego właśnie jest metoda polecenia strony innym użytkownikom. Każdy kto podczas rejestracji wpisze nasz login w formularzu zgłoszeniowym będzie klikał na również nasze konto! Zarabia tym samym na siebie i na nas, przy czym nie traci nic ze swoich zarobków. Więc rejestrując się na stronie warto używać czyjegoś polecenia ponieważ dajemy tym samym szanse innym na zarobienie kilku groszy. Na tych właśnie stronach panuje reguła "Ja zarejestruję sie od Ciebie, a ktoś inny ode mnie". Ponieważ jeśli nikt nie chciał by się rejestrować z czyjegoś polecenia, wtedy system poleconych nie był by potrzebny, a ktoś rejestrując się od Ciebie mógł by pomyśleć tak samo i też nie dać Ci zarobić ani grosza:(

ZEGAR - Kolejnym czynnikiem który odpowiada za wszybkość przeglądania reklam jest czas jaki odmierza zegar do zaliczenia reklamy. Czym jest on krótszy tym więcej stron możemy otworzyć poświęcając mniej swojego cennego czasu - bo każda sekunda w PTC jest ważna!

ILOŚĆ REKLAM - Wysokość naszych zarobków jest ściśle uzależniona od ilości reklam na danej stronie, a więc czym więcej reklam w serwisie tym większe możliwości zarobienia pieniędzy. Oczywiście najwięcej reklam jest na stronach, które mają spore ilość użytkowników, ale należy pamiętać, że jeśli znajdziemy stronę z małą ilością userów i dobrze rozprowadzimy naszego linka polecającego, to właśnie my będziemy na szczycie "ojców chrzestnych" strony ponieważ będziemy mieć największe ilości użytkowników poleconych (niektóre strony dla najlepszych polecających mają cenne nagrody).

DZIENNY ZAROBEK - Na Twój dzienny zarobek składa się wiele czynników, np.: poziom Twojego konta (Standard czy Premium), ilość reklam w serwisie, ilość poleconych i ich stopień itd. Największy wpływ na zarobek ma właśnie ilość naszych aktywnych poleconych na różnych poziomach (informacje o poziomach polecenia będą podawane w dokładnym opisie każdej ze stron).

KUPOWANIE REFÓW - Praktycznie na każdej stronie PTC (nowszej generacji - opisuję tylko takie "nowe" strony) można już kupować swoich poleconych! Dostępne są różne ich ilości za dość niskie ceny, ale należy pamiętać że czym wiecej poleconych wykupimy, tym więcej będziemy mogli zarobić jeśli wszyscy będą aktywni. Kupując np. 5 poleconych możemy zarobić 2-3-krotność naszego wkładu finansowego, ale przy największych dostępnych ilościach poleconych stosunek zarobków do ceny może wynosić nawet 5-krotność naszego wkładu finansowego! Uzależnione jest to również od tego czy posiadamy konto premium (oraz czy nasz polecony je posiada), ponieważ wtedy zarobki z referentów są jeszcze wyższe. Poleconych wykupuje się na okres MIESIĄCA. Na większości stron wrazie nieaktywności Poleconech, należy skontaktować się z Adminem i poprosić o wymianę poleconego. Często przy kupnie konta Premium otrzymujemy dodatkowo kilku poleconych.

WYPŁATY - Swoje zarobki możesz oczywiście wypłacić, ale dopiero po osiągnięciu minimalnej kwoty (każda jest podana na stronie i będę ją również dodawał w opisach). Jest ona zróżnicowana w zależności od serwisu. Wypłaty dokonywane są na konta
AlertPay oraz PayPal.

PODNIESIENIE RANGI DO PREMIUM - Wykupując ROCZNY abonament na konto premium zapewniasz sobie większe wyski z reklam wyklikanych przez siebie i swoich poleconych. Otrzymujesz również za Premium inne przywileje, np. mniejsze minimum wypłaty, darmowych poleconych.

KLIKI CO DOBE - Ważnym czynnikiem jest również możliwość klikania w reklamy o każdej porze, a nie 24h od upłynięcia ostatniego kliku. Daje nam to swobodę jeśli chodzi o klikanie o określonych godzinach, ponieważ możemy klikać np. jednego dnia w nocy i następnego rano (wystarczy że minie godzina 24 i reklamy są dostępne ponownie). Dzięki takiemu udogodnieniu nie zdaży nam się, że musimy klikać dziś o 20 jutro o 21, a za kilka dni o 3 w nocy żeby jak najmniej reklam nas ominęło.

ZATRZYMANIE REKLAMY - Dużo czasu oszczędzamy jeśli oglądamy reklamy z kilku strona na raz używając zakładek (ponieważ na żadnej stronie PTC nie można włączyć dwóch reklam w tym samym czasie). System zakładek dostępny jest w przeglądarkach: Mozilla Firefox, Opera, Flock, Internet Explorer (wersja przynajmniej 7, lecz tej przeglądarki nie polecam do PTC). Kolejne sekundy dodaje nam możliwość zatrzymania ładowania się reklamowanej witryny. Przy każdej stronie opisze dokłanie czy jest taka możliwość i w jaki sposób to wykonać, ponieważ każda strona ma inne wymagania co do załadowania się strony.

Jeśli jeszcze jakiś czynnik nie został opisany, albo dalej czegoś nie rozumiesz to skontaktuj się ze mną! Napisz maila na
prizee.pack@wp.pl i podaj akcje na stronie, której nie rozumiesz. Objaśnię Ci ją dokładnie w ciągu 24h i opiszę ją później jeszcze raz na stronie. Taki przywilej można spotkać tylko na niektórych stronach PTC, a więc skorzystaj z okazji i pytaj - na pewno dostaniesz odpowiedź!

  © portfelnamax
  Wszelkie prawa zastrzeżone
Designed by slavkoo  
Linki