Zasady działania

Działanie stron, które placą za gry!


Wydawało by sie, że gry mogą dawać tylko przyjemność, ale zostaliśmy mile zaskoczemi! W kilku ostatnich latach powstało wiele stron, które płacą nam za granie. Oczywiście te firmy też są opłacane z reklam na nich zamieszczonych, ale także w kodów do gier, które możemy wykupić jeśli chcemy więcej zarobić lub wygrać szybciej cenne nagrody.

GRY - Głównie w takich serwisach zarabiamy podczas wygrywania kolejnych poziomów w danej grze. Na początku jest to łatwe, ale każdy kolejny poziom jest trudniejszy i często nie możemy dojść do końca danej gry, więc zaczynamy od nowa i ponownie zarabiamy pieniądze (lub punkty, które później są przeliczane na pieniądze bądź nagrody). Jednak przechodząc wszystkie poziomy otrzymujemy bonusy, a często nawet wygrywamy jackpoty!

PŁATNE GRY - Zdobyte pieniądze i punkty możemy pomnożyć (lub stracić) w dziale "połatne gry" (gry hazardowe). Wysokość wygranej zależy od naszego wkładu, bądź od puli na wygrane, tzw. Jackpota. Najszęściej, to co stracimy przechodzi do puli całkowitej. Jednak jeśli wygramy, to cała pula zostaje dopisana do stanu naszego konta i możemy nią swobodnie operować i zamieniać na nagrody!

ZDRAPKI - Wśród gier flash, możemy znaleźć często zdrapki. Po ich załadowaniu należy wyłącznie wzdapać część widocznego okna, ale dowiedzieć się ile wygraliśmy. W odróżnieniu od gier, zdrapanie zajmuje kilka sekund i odrazu można przejść do następnego zadania.

RANGA - Jest to wskaźnik naszej aktywności i zaangażowania. Wysokość rangi zależy od regularnych logowań na stronie, oraz ilości wykonanych Questów i ilości użytych kodów, z tym, że te ostatnie najbardziel wpływają na naszą rangę. Wysokość zarobków często jest uzależniona od wysokości naszej rangi (czym wyższa ranga, tym większe zarobki!).

QUESTY - Są to zadania, jakie należy wykopać, ale otrzymać nagrody, dodatkowe gry lub podnieść swoją rangę. Trudność ich wykonania jest zróżnicowana, jedne są dziecinnie proste, a inne wymagają myślenia i odrobiny szczęścia.

NAGRODY - Swoje zarobki możesz wymieniać na czeki, bądź nagrody rzeczowe! Zarabianie w takich serwisach jest dłużesz niż na najlepszych stronach PTC, ale przyjemniejsze. Oczywiście są tutaj też systemy poleconych, dzięki którym możemy w prosty sposób zarobić dużo pieniędzy, ale system poleconych różni sie w zależności od serwisu.

Jeśli jeszcze jakiś czynnik nie został opisany, albo dalej czegoś nie rozumiesz to skontaktuj się ze mną! Napisz maila na
prizee.pack@wp.pl i podaj akcje na stronie, której nie rozumiesz. Objaśnię Ci ją dokładnie w ciągu 24h i opiszę ją później jeszcze raz na stronie. Taki przywilej można spotkać tylko na niektórych stronach PTC, a więc skorzystaj z okazji i pytaj - na pewno dostaniesz odpowiedź!

  © portfelnamax
  Wszelkie prawa zastrzeżone
Designed by slavkoo  
Linki